top of page
workflow1_edited.png
sznurek3.png

WORKFLOW

- czyli w jaki sposób najczęściej pracujemy

pencil.png
ołówki.png
sznurek3.png
sznurek3.png
pulley.png
pulley.png
kawka.png

Czasami łatwiej jest zacząć projektowanie od ogólnego pomysłu. Wtedy warto przygotować prosty szkic koncepcyjny, który pomoże nam utorować kierunek w jakim pójdziemy podczas przygotowywania dalszych etapów. Niejednokrotnie szybki szkic pomoże  Ci zdecydować czy wstępnie obrana przez Ciebie droga jest właściwa. Ołówek, czysta kartka i tablet są tutaj naszymi najlepszymi przyjaciółmi.

SZKIC

dwadeki.png
workflow2_edited.png
kawki2.png

Jeśli chodzi  o grafikę to czujemy się z nią jak ryba w wodzie. Korzystamy z ostrych jak brzytwa wektorów i nadajemy tekstury do projektu, aby zachwycił zarówno Ciebie jak i Twoich odbiorców. Nasze wektory możesz wykorzystać do druku, wygrawerowania na laserze czy grawerce diamentowej. Nie ma ograniczeń!

Czasami tutaj kończymy pracę, a czasami przechodzimy dalej by poukładać to wszystko w przestrzeni trójwymiarowej.
 

sznurek3.png

PROJEKTOWANIE 2D

sznurek3.png
pulley.png
pulley.png
workflow3_edited.png

Przenosimy nasz rysunek w trzeci wymiar i tworzymy wizualizację, która może zostać przez Ciebie wykorzystana w celach marketingowych - lub bardziej prozaicznych jak pochwalenie się rodzinie i przyjaciołom.  Wykonujemy bardzo techniczne modele z dokładnością wprost z promu kosmicznego oraz tworzymy całkowicie organiczne formy w programach rzeźbiarskich. Nasze modele możemy przygotować dla potrzeb druku 3d czy na przykład obróbki maszynami CNC.

 

tablety.png
sznurek3.png
kawki2.png
sznurek3.png
pulley.png
pulley.png

MODELOWANIE 3D

bottom of page