top of page

WIZUALIZACJE 3D

Co oferujemy?

Dla podkreślenia walorów planowanej inwestycji warto jest wydobyć jej najmocniejsze strony i największe zalety. Fotorealistyczne i profesjonalne wizualizacje 3D wnętrz domów, mieszkań czy całych osiedli są w stanie zdecydować o sukcesie przedsięwzięcia, podkreślając przemyślane rozwiązania inwestycji czy prezentując najbardziej efektowne zabiegi projektowe.


 

PKO kanapa1 .png

Wizualizacje wnętrz pozwolą przyszłym mieszkańcom zajrzeć do swojego wymarzonego mieszkania, nawet jeszcze przed jego budową. Ich marzenie stanie się jeszcze bardziej realne i osiągalne kiedy zobaczą pomieszczenia wypełnione meblami i rzeczami codziennego użytku, a my podkreślimy jego najważniejsze funkcjonalności i walory. 

Karta mieszkań.png
PKO Salon z sypialnią.png

Na podstawie projektów architektonicznych nasz zespół przygotuje najwyższej jakości wizualizacje budynków, które następnie będziemy mogli wykorzystać do przygotowania kart mieszkań lub innych materiałów marketingowych.

Turkus 3.png

KARTY MIESZKAŃ

Niepozorny arkusz z naniesionymi najważniejszymi danymi mieszkania stanowi niebywale silne narzędzie marketingowe inwestycji deweloperskich. Oprócz typowych, technicznych informacji (metraż, układ pomieszczeń oraz ciągu komunikacyjnego itp.) wyróżnia takie cechy jak duże naświetlenie mieszkania, możliwość wydzielenia pomieszczeń czy dodatkowe miejsce parkingowe.

PRZEKROJE/RZUTY MIESZKAŃ

Rzuty(przekroje) mieszkań obecnie stały się standardem marketingu dla inwestycji deweloperskich. Ich plastyka i atrakcyjność wizualna znacznie lepiej przedstawiają mieszkania niż spłaszczone rzuty architektoniczne, oddziałują na wyobraźnię i są bardziej czytelne. Potencjalny klient znacznie szybciej odnajdzie się w mieszkaniu patrząc na umeblowany, wyposażony i oświetlony rzut 3D.

przekrój.png
render1.png

WIZUALIZACJE
ARCHITEKTONICZNE

Tego typu wizualizacje pozwalają klientowi zobaczyć jak będzie wyglądało jego osiedle za kilka lat - już po zakończeniu budowy. Mogą to być zarówno wizualizacje budynków z lotu ptaka lub perspektywy człowieka, możemy pokazać jak inwestycja będzie wyglądała wieczorem i w dzień, a także zajrzeć na balkon domu czy do ogrodu. Możliwości są nieograniczone. 

NASZE USŁUGI

 • Wizualizacje wnętrz inwestycji deweloperskich 
  (mieszkań, obiektów komercyjnych itp.)

 • Wizualizacje architektoniczne 

 • Rzuty 3D - przekroje mieszkań

 • Karty mieszkań

 • Plansze układu pomieszczeń, ciągów komunikacyjnych

 • Foldery inwestycji 

 • Posty social media

 • Wizualizacje produktów

 • Bilboardy

PKO 1a.png
bottom of page